Відкриті уроки майстрів виробничого навчання

Відкриті уроки виробничого навчання  2023 навчальний рік

В ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» продовжується проведення методичних місячників. Естафету підхопила методична комісія викладачів і майстрів в/н будівельних професій та сфери послуг.
7 листопада Загродський Анатолій Володимирович провів відкритий урок в/н на тему "Виконання простої штукатурки" .

13.11.2023 р. проведенно відкритий урок, який провела майстер виробничого навчання Водяна Неля Володимирівна в групі №22 професії "Кравець" на тему: "Ремонт та оновлення одягу, шляхом збільшення або зменшення розміру одягу". На уроці використовувались різні інтерактивні вправи, мультимедійна презентація.
23.11.2023 р., майстер виробничого навчання Катерина Кобилянська провела відкритий урок в групі №12Г професії "Кравець" на тему:"Виготовлення текстильних виробів інтер'єрного асортименту ". На уроці використовувались онлайн тест, різні інтерактивні вправи, філворд, пазл, мультимедійна презентація.
Ви бачите фрагменти цікавого, змістовного і результативного уроку виробничого навчання на якому здобувачі освіти навчились вироби для затишку.

28.11.2023 р. майстер виробничого навчання Валентина Загродська провела відкритий урок в групі №23 професії "Штукатур, лицювальник-плиточник" на тему:"Облицювання вертикальних поверхонь керамічними плитками".
На уроці застосовувались новітні технології, картки завдання, відео, інструкційні картки. Для кращого сприйняття матеріалу застосовано мультимедійну презентацію.

Відкриті урокивиробничого навчання 2022 навчальний рік

10.11.2022 р., викладач професійно-теоретичної підготовки Щуцька Ольга Володимирівна провела відкритий урок в групі №12 професії "Кравець" на тему:"Термінологія машинних робіт". На уроці використовувались різні новітні технології, онлайн тести, інтерактивні вправи. Здобувачі освіти активно та зацікавлено працювали на уроці.


Також 10.11.2022 р. проведення ще один відкритий урок, який провела майстер виробничого навчання Кучерява Лариса Михайлівна в групі №12 професії "Кравець" на тему: "Виготовлення фартуха". На уроці використовувались кейс вправи, різні інтерактивні вправи, гра пазл.
Ви бачите фрагменти цікавого, змістовного і результативного уроку виробничого навчання.

ХХІ століття - час, коли модно не кількість, а якість одягу, коли модно розумне споживання.
Поряд з виготовленням нового і сучасного одягу доводиться виконувати ремонт та оновлення.
11.11.2022 р., майстер виробничого навчання Кобилянська Катерина Анатоліївна провела відкритий урок в групі №22 професії "Кравець" на тему:"Ремонт одягу різними способами". На уроці використовувались онлайн тест, різні інтерактивні вправи.
Ви бачите фрагменти цікавого, змістовного і результативного уроку виробничого навчання на якому здобувачі освіти навчились кожному виробу дарувати нове життя.

15.11.2022 р. відбувся ще один відкритий урок, який провела майстер виробничого навчання Загродська Валентина Петрівна в групі №12 професії "Штукатур, лицювальник-плиточник" на тему: "Оштукатурювання віконних укосів".
Педагогічні працівники методичної комісії ІПП будівельних професій та сфери послуг продовжують обмінюватись досвідом.

24.11.2022 р., майстер виробничого навчання Цапок Світлана Федорівна провела відкритий урок в групі №23 професії "Штукатур, лицювальник-плиточник" на тему:"Облицювання вертикальних поверхонь керамічними плитками".
На уроці застосовувались новітні технології, картки завдання, ситуаційні вправи. Для кращого сприйняття матеріалу застосовано мультимедійну презентацію.

Відкриті уроки 2019 навчальний рікНемає коментарів:

Дописати коментар