вівторок, 19 березня 2024 р.

 8 лютого 2024 року в Державному навчальному закладі «Лісоводський професійно-аграрний ліцей» відбулася державна кваліфікаційна атестація у формі захисту дипломних (творчих) робіт з професії Кравець.

Ремесло кравця одне з найдавніших ремесел, котрі опанувала людина. Кравець - це творча професія, яка має запит на ринку праці.
В одному творчому проєкті створена колекція з трьох моделей в етно стилі, який відповідаює напрямку моди та з елементами етнічного костюму з використанням ручної та машинної вишивки. Випускники представили розроблену та виготовлену колекцію одягу під назвою «Національна спадщина».
🪡🧵Вишивка - це мова без слів, що розповідає про багатство української культури. Для нас важливо, не тільки зберігати традиції, а й поширювати серед українців.🪡🧶
✨ здобувачі освіти групи № 22 "Кравець" успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, продемонструвавши достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок👗🧵🪡. Т.в.о. директора ліцею Романчук Сергій Петрович привітав здобувачів освіти з завершенням навчання та відзначив кращих подяками за сумлінне ставлення до навчального процесу, участь у творчій роботі.
Бажаємо їм знайти себе в професії, здоров'я, щастя, успіхів в подальшому професійному зростанні та мирного неба!!! 🇺🇦Немає коментарів:

Дописати коментар